Římskokatolická farnost Litovel

Římskokatolická farnost Litovel

Náměstí svobody 676/2 Litovel 784 01

Ohlášky ke stažení

16. Neděle v mezidobí

Farní zpravodaj ke stažení

Dotace farnosti

Více informací najdete zde.

Adopce píšťal sv. Marek

Adoptujte si píštalu zde.


TOPlist
Návštěvy od 2.11.2008

SPOLEČENSTVÍ OPENHEART

Mládež

Jsme společenství OPENHEART

Věříme v živého Boha a chceme společně poznávat Jeho charakter, budovat vztahy, podporovat se navzájem a být otevření pro lidi kolem nás. Milujeme dobrou kávu, propovídané hodiny, modlitbu, grilovačky, výlety a také společnou službu druhým. Každou první sobotu v měsíci pořádáme otevřené Prostě chvály a o prázdninách Wowcamp. Jsme součástí farnosti Litovel.


Najdi více na webu openheart.cz nebo na sociálních sítích a přidej se k nám!


Tábory ve farnosti

Mládež