Římskokatolická farnost Litovel

Farní zpravodaj ke stažení

září 2019

Dotace farnosti

Více informací najdete zde.

Adopce píšťal sv. Marek

Adoptujte si píštalu zde.

Tábor pro starší děti od 6.tř.

Mládež

Děti víry 4+

Děti víry

Víra jako detox

Mládež

„Modlí se proto, aby přežili,“ říká o postavách svého nového snímku Modlitba francouzský režisér Cédric Kahn. Jeho film popisuje katolickou komunitu, která pomáhá lidem z drogové závislosti. Místo léků ale používá modlitbu a život v pospolitosti. Film letos exceloval na Berlinale a mladý herec Anthony Bajon odvezl cenu za nejlepší mužský herecký výkon.

Spolčo pro mládež od 13 do 18 let

Spolčo

Místo setkání: Fara Litovel

Kdy: druhý a čtvrtý pátek v měsíci, vyjmečně jinak

Čas: Po mši svatá 18.00 - 20.00 hod.

Chceš poznat nové lidi z tvé farnosti? Zažít nové zážitky, něco se dozvědět a zasmát se? Neváhej a přijď za námi do spolča! Na schůzkách budeme probírat různá témata a otázky dnešní doby. Těšíme se na TEBE!

Spolčo tento pátek 30. listopadu!!!

Kontakt: otec Miroslav a Verča

Společenství malé scholy na faře

Schola

Ve schole s radostí přivítáme nové členky a členy z řad dětí prvního i druhého stupně, kteří by se svým zpěvem nebo hraním na nástroje chtěli zapojit při dětské mši svaté. Přijat je každý s dobrým srdcem a úsměvem na rtech. Zkoušky budou probíhat na faře každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci od 17.00 hod.

(8.9., 22.9., 13.10., 20.10., 10.11., 24.11., 8.12., 22.12.)

Už se na vás těšíme!

Dotazy na tel: 733 118 834