Římskokatolická farnost Litovel

Římskokatolická farnost Litovel

Náměstí svobody 676/2 Litovel 784 01

Ohlášky ke stažení

2. Neděle postní

Farní zpravodaj ke stažení

Leden 19

Dotace farnosti

Více informací najdete zde.

Adopce píšťal sv. Marek

Adoptujte si píštalu zde.


TOPlist
Návštěvy od 2.11.2008

Postní křížová cesta mládeže děkanátu Šternberk

Mládež

Farní tábor pro mládež 14+

Mládež

Téma: Robin Hood

Kdy: 21.-28. července 2019

Kde: Táborové středisko Eliška ve Fryštáku

Cena: 1.500,--Kč

Kapacita: max. 20 míst


Jedná se o zážitkovou akci pro mládež ve věku 14-17 let. V ceně je pro účastníky zahrnuto ubytování v chatkách, strava (snídaně, oběd, večera, 2x svačina, nápoje), doprava (místo odjezdu bude upřesněno v informačním dopisu).

Na místě na Tebe bude čekat pečlivě připravený zážitkový plán plný sportovních, kreativních a akčních her, několik workshopů, ve kterých se naučíš něco o pohybu a pobytu v přírodě, a také samozřejmě duchovní program.

Našim cílem je poskytnout Ti takový prostor, ve kterém získáš spoustu zážitků, vytvoříš nová přátelství, zažiješ spoustu zábavy a v neposlední řadě se také dozvíš něco nového o sobě.

Máš chuť a odvahu jít do takové akce? V tom případě neváhej, vyplň přihlášku (https://goo.gl/forms/RpEYE4Hmb8l0pmNh1) a vyčkej na informační dopis, kde se dozvíš podrobnosti (přibližně na konci května/začátek června). Pokud okamžitě potřebuješ vědět více, obrať se na Verču Vaňkovou (vercavanek@seznam.cz) .


Těšíme se na Tebe! 

Tým vedoucích

Farní tábor pro mladší děti od 7 - 13 let

Mládež