Římskokatolická farnost Litovel

Římskokatolická farnost Litovel

Náměstí svobody 676/2 Litovel 784 01

Ohlášky ke stažení

19. Neděle v mezidobí

Farní zpravodaj ke stažení

září 2019

Dotace farnosti

Více informací najdete zde.

Adopce píšťal sv. Marek

Adoptujte si píštalu zde.


TOPlist
Návštěvy od 2.11.2008

Víra jako detox

Mládež

„Modlí se proto, aby přežili,“ říká o postavách svého nového snímku Modlitba francouzský režisér Cédric Kahn. Jeho film popisuje katolickou komunitu, která pomáhá lidem z drogové závislosti. Místo léků ale používá modlitbu a život v pospolitosti. Film letos exceloval na Berlinale a mladý herec Anthony Bajon odvezl cenu za nejlepší mužský herecký výkon.https://vltava.rozhlas.cz/modlitba-jako-detox-reziser-cedric-kahn-o-drogach-vire-a-filmu-modlitba-7637247


Spolčo pro mládež od 13 do 18 let

Spolčo

Místo setkání: Fara Litovel

Kdy: druhý a čtvrtý pátek v měsíci, vyjmečně jinak

Čas: Po mši svatá 18.00 - 20.00 hod.


Chceš poznat nové lidi z tvé farnosti? Zažít nové zážitky, něco se dozvědět a zasmát se? Neváhej a přijď za námi do spolča! Na schůzkách budeme probírat různá témata a otázky dnešní doby. Těšíme se na TEBE!


Spolčo tento pátek 30. listopadu!!!


Kontakt: otec Miroslav a Verča

Děti víry - Pozvánka

Děti víry

Zveme všechny děti ve věku 4+Milé děti, i letos tu jsou pro vás Děti víry. Společně si budeme číst z Bible a povídat si o Ježíši, modlit se, zpívat a hrát si. Scházet se budeme každé 1. pondělí v měsíci od 16.00 do 17.00 v MC Rybička. Tak se na vás moc těšíme už v pondělí 7. října. Terezka, Markétka a Janička


Kontakt: Tereza a Markéta Soldánovy - tel. 734 355 722, mail: terezasoldanova@centrum.cz


Společenství malé scholy na faře

Schola

Ve schole s radostí přivítáme nové členky a členy z řad dětí prvního i druhého stupně, kteří by se svým zpěvem nebo hraním na nástroje chtěli zapojit při dětské mši svaté. Přijat je každý s dobrým srdcem a úsměvem na rtech. Zkoušky budou probíhat na faře každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci od 17.00 hod.

(8.9., 22.9., 13.10., 20.10., 10.11., 24.11., 8.12., 22.12.)


Už se na vás těšíme!


Dotazy na tel: 733 118 834