Římskokatolická farnost Litovel

Farní zpravodaj ke stažení

září 2019

Dotace farnosti

Více informací najdete zde.

Adopce píšťal sv. Marek

Adoptujte si píštalu zde.

Děti víry 4+

Děti víry

Víra jako detox

Mládež

„Modlí se proto, aby přežili,“ říká o postavách svého nového snímku Modlitba francouzský režisér Cédric Kahn. Jeho film popisuje katolickou komunitu, která pomáhá lidem z drogové závislosti. Místo léků ale používá modlitbu a život v pospolitosti. Film letos exceloval na Berlinale a mladý herec Anthony Bajon odvezl cenu za nejlepší mužský herecký výkon.

Spolčo pro mládež od 13 do 18 let

Spolčo

Místo setkání: Fara Litovel

Kdy: druhý a čtvrtý pátek v měsíci, vyjmečně jinak

Čas: Po mši svatá 18.00 - 20.00 hod.

Chceš poznat nové lidi z tvé farnosti? Zažít nové zážitky, něco se dozvědět a zasmát se? Neváhej a přijď za námi do spolča! Na schůzkách budeme probírat různá témata a otázky dnešní doby. Těšíme se na TEBE!

Spolčo tento pátek 30. listopadu!!!

Kontakt: otec Miroslav a Verča

Společenství malé scholy na faře

Schola

Ve schole s radostí přivítáme nové členky a členy z řad dětí prvního i druhého stupně, kteří by se svým zpěvem nebo hraním na nástroje chtěli zapojit při dětské mši svaté. Přijat je každý s dobrým srdcem a úsměvem na rtech. Zkoušky budou probíhat na faře každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci od 17.00 hod.

(8.9., 22.9., 13.10., 20.10., 10.11., 24.11., 8.12., 22.12.)

Už se na vás těšíme!

Dotazy na tel: 733 118 834